Červen 2011

neco o morskych panach =?

22. června 2011 v 13:30 | WolfGirlLucka |  anything about??

morske panny

Mořské panny jsou bájné postavy z bájí a mýtů. Byly nádherné, hodné, ale mohli být i zlé. Ty zlé lákaly zbloudilé námořníky k útesům. Také tyto zlé mořské panny byly nazývány Sirény(pirati z karibiku4)
Samec mořské panny je znám jako mořský muž.
Vzhled
Často se zobrazují jako ženy s ploutví místo noh. Nohama ryba tělem žena, alespoň tak jí znázorňují báje. Ploutev byla používána k pohybu. Ploutev byla pokryta zelenými šupinami. Většinou měla delší vlasy.
Mnoho lidí si myslí, že jsou to ,,mořští démoni či ďasové". Staří námořníci si o nich rádi vypravovali různé historky. Popisovaly je jako napůl panny a napůl ryby.

Mořské panny prý velmi pečují o svůj vzhled. Jsou velmi půvabné.


Poslední zaznamenání výskytu mořské panny je z roku 1986 z pobřeží Španělska.

V dnešní době si však vědci spojují mořské panny s kapustňáky. No jo, ti vědci musí mít pro všechno logické vysvětlení.
Ve středověku pozorovali námořníci, rybáři i ostatní, kteří se plavili po moři podivného tvora-napůl člověk a napůl ryba.
Během mnoha let lidé tohoto tvora nazývali různě:irská panna, mořská žena, V Norsku jí říkali harpie, V Rusku kusalka a v Africe kouzlo řeky.
I když byli ve středověku často pozorovány jak se vyhřívají na pláži a na kamenech nemohl se k nim nikdo přiblížit.
Mořská panna má být potomek člověka a ryby.
Mořské panny patří do jedněch z nejdůležitějších magických tvorů.
Skoro většina lidí na mp nevěří, ale přesto je všicni známe. To díky pohádce Malá mořská víla a taky různým pověrám o mořských sirémách a tvorům napůl ryba a napůl člověk
.
Mořská panna je velmi vyvinutý druh primátů, který se před 655 tisíci lety vydal ze souše zpátky do kolébky života, do moře. Světová vědecká obec si dlouho lámala hlavu s vysvětlením původu tohoto živočicha. Až Vědecký tým Necyklopedie vyslovil a následně prokázal hypotézu, že to muselo být na izolovaném ostrově, kde přírodní katastrofa změnila životní podmínky. Ostrovní primáti se zachránili zkřížením s již vyhynulým delfínovcem sličným, který vynikal velkou inteligencí a nevšední krásou. Na konci tohoto evolučního procesu je dnešní mořská panna.
Hlubiny oceánů a moří jsou nevyzpytatelné.Ještě spousta míst nebyla objevena a ještě spousta tvorů na naší planetě neznáme.Pod pojmem "MOŘSKÁ VÍLA" člověk představí dlouhovlasou ženu s ocasem ryby....Možné to je a není....to je podle vaší fantasie....Všechno,co člověk nezná,ale ví o tom,že to existuje si představuje ve své vlastní fantasii,která je nekonečná...


Mořská panna je napůl ryba a napůl člověk, ale přesto je bytost. Její rybí ocas (vůbec ne slizský), je velmi dlouhý a silný. Uhození její ploutví je smrtelné. Výrazné jsou na ní také krásné a dlouhé vlasy, všemožných barevných typů. Postavu má každá drobnější. Neplave do obrovských hloubek, drží se spíše ve více mělkých vodách, kde se může vyhřívat na slunci, které tak mořské panny milují. Bohužel jsou pak unášeny bytostmi zla, převážně čerty, kteří je za letu popadnou z útesu či kamene, na kterém se právě vyhřívaly. Co s nimi pak dělají není známo.
Mořské panny mají povahu velice veselou, temperamentní, hravou a zvědavou. Jsou velice srdečné a milé. Například si lidé myslí, že existují mořské panny na straně zla. To je ale veliký omyl, protože mořská panna na straně zla, by přes svou láskyplnou a čistou duši nápor zla a vší negativity nepřežila.
A jak mořské panny dýchají pod vodou? Používají k tomu žábry, které mají velice dobře skryty na bocích své ploutve. Tím pádem mohou pod vodou dýchat a když se vynoří nad hladinu, dýchají plícemi jako lidé. Rozhodně však nezadržují dech a nikdy nezadržovaly.
tak vydite mne je tech pannach docela lito nekteri si mysli ze jsou zli a nekteri ne mno jo na to uz nidko neprijde a pokud jo necha si to urco pro sebe =) obrazek pridam kdyztak jeste vylepsim WolfGirlLucka

Skola konci prazdniny= nuda(pro nekoho ne)!

22. června 2011 v 13:16 | WolfGirlLucka |  Little Diary♥
ahoji
Prazdniny volaji a to je celkem dosti dobbra sprava ne ouc i kdyz na druhou stranu ani tak dobar podle mne neni protoze
  • vysvedceni
  • nuda mnoo nekteri ale jedou na dovolku ale ja se toho asik nedockam
  • kamosi jedou pryc =..(
takze pro mne prazdniny nic moc nepredstavuji navic koncime o den driv takze uz se zacinaji odevzdavat ucebnice a skoro se neuci my mame tetkom posledni hodinu informatiky mama me na pc nepusti takze asik pujdu k tatovy (fotrovy =/ ..) coz se budu mrte nudit ale alespon budu na pc a hrat simiky jeste ted si pamatuju prvni den zari nemuzu uverit ze budu zase o rocnik dal coz je hrozne teske =( me az tak skola newa aspon se najim =D i kdyz ty blivajzi by nekdy mohli zlepsit jinak co udelam po vysvedceni asik tohle prijdu vyzo hodim na stul zacnu umirat hlady (parek nëchci!) a budu cumet bezvyzname na zed po pul hodine pudu do klaviru pro dalsi kus skycaku a pak az do vecera budu cumet na zed pak asik shlidnu par stupidnich filmu =/ mno a pak spat pak newm co dal ale bude to strasna nuda asik tohle budu delat cele prazky kez by me nekdo vzal do chorvatska¨....treba v kufru!
s pozdravem:WolfGirlLucka

LOve me!

18. června 2011 v 20:57 | WolfGirlLucka |  laaaaska

novy twilight!

18. června 2011 v 19:28 | WolfGirlLucka |  Little Diary♥
Hojik lidi
konecne sem se sem dostala toto trvalo mam totiz mrte prace nebo sem venku nebo se divam na novy komenty od vas a snazim se cizi nejak vylustit =D =D =D mno taky sem byla vcera venku dneska je docela pekne ale je zatahlo tak sem se sla jenom projit =) taky sem se divala a vysel novy dil twilicht sagy no neni to uzasne mi s kamoskou na to v listopadu pujdem do kina a mrte se tesime to bude zase prca prej se vezmou budou mit libanky kusne ju a budou mit mimi holku a jacob bude uplne zurit tak se o tu holku vtiskne =) a ona pak bude v jeho veku a bude tez vlkodlak to je proste uzasne =D =D =Dmno nic dem sem dat obrazky
http://farm5.static.flickr.com/4013/4482090248_5f7f608abf.jpg
WolfGirlLucka


zoo a stridave oblacno =)

10. června 2011 v 21:40 | WolfGirlLucka |  Little Diary♥
AHOJTE lidi
dnesni vylet stal za to Zoo byla uplne uzasna az na to ze tam nebyli vlci ani dokonce ve hrackach ach jo ale jo jeden tam byl ale vypada jako liska je takove barvy bronzu nebo jako liska ale ma jiny ocas nez liska je jemnounky a ma jine packy nez liska skratka podle mne je to vlk a tecka jinak taky sem udelala asik 1000 fotek zviratek atd. a stoji za to =Dtaky jsem byli venku s mojimy kamarady byla prca taka ze sem myslela ze smichy umru coz se nestava =) tedka pastim a budu spinkat tako ahoj zitra
90858a_wolf dps_46x30h_03 72dpigood night vam preje:WolfGirlLucka

Duha

9. června 2011 v 18:06 | WolfGirlLucka |  nature ʕ•ܫ•ʔ

slunicko

9. června 2011 v 18:02 | WolfGirlLucka |  nature ʕ•ܫ•ʔ

nejaky star stable moje graafice vyrobene

9. června 2011 v 17:53 | WolfGirlLucka

Vylet do ZOO =) juhuuu

9. června 2011 v 17:28 | WolfGirlLucka |  Little Diary♥
AHOJ KLUCI A HOLKY =)
zitra jedu do zoo lesna beru si sebou fotak takze zde hodim asik milion fotek juhuu dneska je ctvrtek sme meli vytvarku sme delali lidi a ja vytvorila bozi holku s modernima brylema vypada fakt bozsky =) taky mam novy naramky (taky ty gumickovy) a jeste si budu delat takovy ty ceckovy hrozne moc se tesim uplne mrte =) takze tu dam par obrazku a pudu se chystat muhaha =)

WolfGirlLucka

Elfove

8. června 2011 v 20:14 | WolfGirlLucka |  magic♥

Cernobile

8. června 2011 v 20:06 | WolfGirlLucka |  magic♥
černobílá krajina
černobílé zátišíčb příroda 03
černobílé fotky 04
černobílé obrázky 05
černobílý pomník
černobílé foto 07
černobílá kachna
černobílá variace
čb obrázky 12
čb větve
černobílé fotky 14
černobílé foto 15

Ohnostroj =)

8. června 2011 v 19:59 | WolfGirlLucka |  magic♥
ohňostroj 01
ohňostroj 02
ohňostroj 03
ohňostroj foto 04
ohňostroj foto 05
novoroční ohňostroj 06
ohňostroj fotky 07


lyský ohňostroj 11
ohňostroj v Lysé
ohňostroj foto 09

Dneska fotbal a boli me zadni prava packa =/

8. června 2011 v 19:45 | WolfGirlLucka |  Little Diary♥
AHOJKY lidi
dnesek byl pro mne OMG zabijakovy den nejprve nam oznamili ze mame 5 hodin coz je dobra sprava aspon sme nemeli hnusne info a pak jak sem meli telak jsme i se 7 hrali fotbal a asik 5 lidi mi slaplo na nohu a podupalo a koplo takze me to boli kdyz doslapnu ale jinak je to podle me v pohode =) to preziju sem prece vlk navic mi dala uca na klavir nejake 2 nove skladby (konecne) a vypadaji pekne mno nic deme na davku obrazku tak pp
vas verny pritel WolfGirlLucka

Dobrou noc =)

7. června 2011 v 20:52 | WolfGirlLucka |  Little Diary♥
tak dnesni den ubehl rychle
tesme se na zitri jak ho prozijem ja se osobne ale nejvice tesim na patek myslim ze vy taky mno zitra uz je streda a pak ctvrtek a patek =) utece to jako voda (snad) mno a ja si myslim ze sem odvedla tady dalsi praci na blogu sem toho hodne cos pridala takze vam tedkom preju dobrou noc =)
ladkou noc vase : WolfGirlLucka

NEW nejspis dam taku upoutavku na nas blog =)

7. června 2011 v 20:08 | WolfGirlLucka |  videjka klavinkyy
Co myslite na nejakou upoutavku na blog ja sice nemam na youtube ucet coz je skoda ale stejne newm jak se takovy vydeo tvori takze kdyby mi nekdo mohl pomoct a utvorit ho za mne byla bych mu moc vdecna by mi ho mohl poslat na facebook =) ale zatim by mohla byt na nas blog takovahle:(to dole) jinak kdbyby se nekomu chtelo udelat video se supr pisnickou a s nasim jmenem na blogu byla bych mu opravdu vdecna jinak mi kdyztak posilejte jake byste chteli vase WolfGirlLucka =)
upoutavka na nas blog :

par koniku =)

7. června 2011 v 19:32 | WolfGirlLucka |  Horses♕

nejake zviratka =)

7. června 2011 v 19:27 | WolfGirlLucka |  animals
fotky zvířat 01
fotky zvířat 02¨jehňátko
fotky zvířat 04
fotky zvířat 05
černý hřebec
fotky zvířat 07
fotky zvířat 08
fotky zvířat 09
kočka
fotky zvířat 11
fotky zvířat 12
pták u krmítka
fotky zvířat 14
labutě
koně
kůň
kun
veverka
veverka2
holub
pes
psi
fotky koní
fotky koně
ovce
kráva
velbloud
užovka
kachna
labutě
ježek

Zoo =) lesna

7. června 2011 v 19:17 | WolfGirlLucka |  animals
sup bělohlavý
krajta tmavá
lachtan
tučňák
tučnáci
gibon lar samec
klokan rudokrký
čáp jihoamerický
kotul veverovitý
alpaka
plameňáci ve vodě

Dostihy

7. června 2011 v 19:14 | WolfGirlLucka |  Horses♕
dostihy 01
dostihy 02
dostihy 03
dostihy 04

Nebe

7. června 2011 v 19:09 | WolfGirlLucka |  nature ʕ•ܫ•ʔ
obloha 01
obloha 02
obloha 03
obloha 04
obloha 05
obloha 06
obloha 07
obloha 08
obloha 09
obloha 10
obloha 11
obloha 12